Przejściówki

Przejściówka ze złączem typu 5,5/2,1 na jednym końcu i wtyczką typu mini jack 3,5mm na drugim. Czubek wtyczki mini jack jest podłączony do zewnętrznej części wtyczki 5,5/2,1. To znaczy, że jeśli taki kabel podłączymy do obojętnie jakiego wyjścia DC, w którym polaryzacja jest center negative, wówczas na czubku wtyczki mały jack będzie + zasilania (tip positive). Tylko taka polaryzacja jest dopuszczalna w efektach ze złączem mini jack.
 
Długość przejściówki: ok. 10cm.

 

Przejściówka ze złączem typu 5,5/2,1 na jednym końcu i standardowym złączem bateryjnym 9V na drugim. Jeżeli taki kabel podłączymy do obojętnie jakiego wyjścia DC, w którym polaryzacja jest center negative, wówczas polaryzacja na wtyczce jest taka jak w baterii.
 
Długość przejściówki: ok. 10cm.

 

Przejściówka, która zmienia polaryzację złącza. Jeśli mamy zasilacz który ma polaryzację center negative, to po podłączeniu takiej przejściówki na wyjściu mamy polaryzację center positive. Posiada gniazdo typu 5,5/2,1 na jednym końcu i wtyczką typu 5,5/2,1 na drugim.
 
Długość przejściówki: ok. 10cm.

 

Przejściówka z gniazdem typu 5,5/2,1 na jednym końcu i wtyczką typu 5,5/2,5 na drugim. Kabel ten dodatkowo zmienia polaryzację złącza.
 
Długość przejściówki: ok. 10cm.

 

Kabel na którym zamontowanych jest kilka wtyczek prostych typu 5,5/2,1mm. Występuje w konfiguracjach: z pięcioma wtyczkami + gniazdo, z dziesięcioma wtyczkami + gniazdo. Daisy chain to nic innego jak podłączenie zasilacza do wielu efektów. Jeżeli podłączymy rozdzielacz do sekcji która może dawać maksymalnie 400mA to efekty podłączone do tego rozdzielacza w sumie nie mogą pobierać więcej prądu.
 
Odległość między końcówkami: 26cm.